Aaron's Kids Foals And Horses

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocuğunuzun atlara olan özel ilgisini arttırmak ve bunu yaparken de onun zeka gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız tam doğru yerdesiniz.

Okul öncesi dönemde çocuğunuzun gelişimi için bir şeyler yapmak istiyor fakat bu konuda neler yapacağınızı bilmiyor musunuz? Onun dikkatini çekmek için bir çok yöntem denediniz fakat çocuğunuz bunlara tepki vermiyor mu? Eğer çocuğunuzun atlara ilgisi var ise ve onlar ile zaman geçirmekten hoşlanıyor ise bu oyun tam size göre demektir. Oyun atlar ile yapboz oyun tarzını birleştirerek çocuğunuzun gelişimini desteklemek amacı ile üretilmiş olup bu konuda uzmanlarımız başarılı işler çıkarıp bu oyunu son derece özenli bir biçimde hazırlamışlardır.

Oyun içerisinde birbirinden sevimli atlar bulunmaktadır. Bu atların bulunduğu zeka geliştirici farklı zorluk seviyelerine sahip yapbozlar ile çocuğunuz hem eğlenecek hem de gelişimini desteklemiş olacaktır. Yapboz oyunları çocukların beyin gelişimlerini arttırdığı gibi onlara bakış açısı genişliği de kazandırmaktadır. Bu oyun ile iki önemli özelliği de kazanacak olan çocuğunuz son derece gelişecek ve okul hayatında çok rahat edecektir. Siz de çocuğunuza destek olmak istiyorsanız bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız.

Çocuğunuz ile zaman geçirmek ve onun ile eğlenmek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Hemen indirin oynamaya hemen başlayın.  

Daha Fazla Göster
Aaron's Kids Foals And Horses indir